Zostań partnerem

Zapraszamy do przystąpienia do naszego programu partnerskiego dzięki, któremu w kilku prostych krokach stworzysz swój własny sklep internetowy lub wygenerujesz banery reklamowe, dzięki którym zarobisz 10% od sprzedaży z Twojego polecenia. Zapraszamy do przystąpienia do naszego programu partnerskiego dzięki, któremu w kilku prostych krokach stworzysz swój własny sklep internetowy lub wygenerujesz banery reklamowe, dzięki którym zarobisz 10% od sprzedaży z Twojego polecenia.

Zarejestruj się w naszym Programie Partnerskim

Możesz się zarejsetrować zarówno jako firma jak i osoba prywatna, nie musisz prowadzić działalności gospodarczej

Zostań partnerem

Stwórz swój sklep internetowy za pomocą prostego kreatora

Po za sklepem internetowym możesz skorzystać również z linków partnerskich i reklam graficznych dostępnych w naszym programie.

Zarabiaj na prowizji od sprzedaży produktów

Zarobisz aż 10% od towaró, które zostaną sprzedane z Twojego polecenia.

Jak to działa

Przykład Prowadzisz e-sklep zoologiczny, do którego codziennie zaglądają Twoi klienci. Na stronie głównej dodajesz baner lub zwykły odnośnik do strony gdzie klient będzie mógł zamówić np. obraz z zdjęciem swojego ukochanego zwierzaka - może to być fototapeta, naklejka lub plakat. Oczywiście klient może również wybrać fotografię z 20 mln bazy zdjęć, którą oddajemy do dyspozycji. Serwis skonfigurowany jest tak aby klient cały czas miał wrażenie, że jest u Ciebie na stronie.  

Obsługą zamówień, wysyłką, kontaktem z klientem zajmujemy się my.  

Za każde zamówienie otrzymujesz ustaloną kwotę. Cały czas masz dostęp do swojego konta, w którym kontrolujesz swoje zarobki.

Programem partnerski umożliwi Ci zarabianie w prosty sposób.Współpraca polega na stworzeniu serwisu sprzedażowego na zupełnie nowej domenie lub dołączenie platformy obsługującej sprzedaż produktów na istniejącym portalu, serwisie internetowym czy najzwyklejszej stronie internetowej.
Przy drugim wariancie nie musisz robić praktycznie nic poza skontaktowaniem się z nami, ustaleniem szczegółów i wyrażeniem chęci współpracy. To my skonfigurujemy serwis, zadbamy o wizualną stronę serwisu, wstawimy twoje logo.